Naujas telefonas dažniausiai reiškia, kad reikia pirkti ir dėklą bei apsauginius stikliukus. Pirmaisiais mėnesiais kiekvienas naujas įbrėžimas telefone atrodo labai skaudus, todėl būtina pasirūpinti, jog telefonas liktų apsaugotas nuo sumušimų. Juk telefonas dabar yra daiktas, kuris saugo labai daug informacijos, todėl jam sudužus atsiranda labai daug problemų, kurių tikrai galima išvengti. Taip pat išmanieji įrenginiai daug kainuoja, todėl daug geriau investuoti į geras apsaugines priemones ir džiaugtis telefono nepriekaištingumu ilgiau. Žinoma, tam, kad telefonų dėklai būtų saugantys ir naudingi reikia nepamiršti jo pritaikyti prie savo telefono modelio. Ekrano plėvelės taip pat labai reikalingos, kad apsaugotų telefono ekraną nuo subraižymų.

Telefonų dėklai gali būti skirtingų medžiagų – kiekvienas pasirenka tai, kas labiausiai tinka jų telefonui ir kas atitinka funkcijas, kurių iš dėklo tikimasi. Viena iš dažniausiai naudojamų medžiagų yra silikonas, kuris dažniausiai būna spalvingas, visokiausių formų, todėl daugeliui patinka dėl savo išvaizdos ir unikalumo. Deja, silikonas nėra toks apsaugantis kaip kitos dėklų medžiagos. Dedant paprastą silikoninį dėkliuką ekrano plėvelės būtinos, kadangi tokio tipo dėklai apsaugo tik telefono nugarėlę. Brangiems telefonams silikonas taikomas retai, daugeliu atveju pasirenkama tvirtesnė medžiaga. Geriausius dėklus išsirinkti galite – https://www.priedaitelefonams.lt/

Aliumininiai telefonų dėklai yra visiškai kitokie nei silikoniniai, nes jie yra kieti ir visiškai apsaugo telefoną nuo smūgių. Tokių dėklų galima pirkti abipusių, todėl ne visuomet reikalingos ekrano plėvelės. Ir nors tai puikus sprendimas norint geriausios apsaugos savo telefonui, tai ne visiems patogus variantas. Žiemos metu metalinis dėklas labai sušąla, o taip pat jis yra gana sunkus, todėl telefonui prideda papildomo svorio. Žinoma, toks dėklas yra ir kur kas brangesnis nei kitų medžiagų dėkliukai.

Odiniai telefonų dėklai būna dažnai dvipusiai, kitaip dar vadinami knygelėmis. Jie dažnai apsaugo ir telefono nugarėlę ir ekraną. Nepaisant to, kad tai dvipusė apsauga, daugelis su šiuo dėkliuku papildomai dedasi ir ekrano plėveles, kad apsauga būtų kiek įmanoma maksimali. Tai gerai sauganti medžiaga, kuri taip pat yra labai patogi ir atrodo prabangiai, tačiau dažniausiai ji labai greitai nusidėvi ir atrodo nekaip, todėl jų kaina sąlyginai gali pasirodyti per didelė.