Saulė vasaros sezonu pati karščiausia ir kenksmingiausia, todėl nenuostabu, kad tenka saugoti savo odą bei plaukus nuo neigiamo aplinkos poveikio. Nors atostogų metas džiugina dėl galimybės įdegti, džiaugtis šiluma, maudytis vandens telkiniuose, tačiau visi šie dalykai tikrai nėra džiuginantys kai kalbama apie grožį. Nudegusi oda greičiau sensta, saulės kaitra skatina odos ir plaukų sausėjimą. Norint išvengti belieka griebtis didelio kiekio drėkinančių priemonių, kurios gali padėti bent kiek išvengti daromos žalos. Odą apsaugoti nuo saulės galima su specialiomis apsauginėmis priemonėmis ir vengiant saulės,  o ką daryti su plaukais, kurių nurėžimas žirklėmis taip gąsdina?

Padėti kiek labiau apsaugoti plaukus gali maitinantys šampūnai, drėkinantys plaukų kondicionieriai, plaukų galiukų serumai, balzamai, intensyvaus drėkinimo kaukės plaukams. Kiekvienas iš šių produktų turi naudingų medžiagų, svarbiausia atsirinkti kas labiausiai tinka jūsų plaukams ir drėkinti juos kasdien, skiriant daugiau dėmesio plauko būklei. Vasaros metu nepatartina rinktis sausinančių šampūnų ar naudoti karštų formavimo priemonių, nes nors jos kenkia visus metus, vasarą gali labai paskatinti plaukų būklės pablogėjimą.

Plaukų kondicionierius vasarą galima rinktis riebesnius, kurie savo sudėtyje turėtų daugiau drėkinančių ingredientų. Žinoma, jei plaukai ir taip labai riebūs, tuomet tai nėra išeitis, tačiau sausiems plaukams, kurie su tokia problema susiduria visus metus, šiek tiek sunkesni plaukų kondicionieriai tikrai nepakenks. Kad po dienos žalos plaukai atsigautų pasilepinti kaukėmis būtina. Nereikia jų naudoti kasdien, jei nėra poreikio, bet pora kartų į savaitę tikrai padės plaukams žvilgėti ir ne taip greitai sausėti. Plaukų kaukės gali būti ir naminės, verta naudoti kai kuriuos plaukų aliejus, kurie maitina ir drėkina plaukus. Puikiai tiks kokosų, alyvuogių aliejai, o itin sausiems plaukams pagelbės argano aliejus. Puikų priežiūros priemonių pasirinkimą rasite – https://www.kosmetikosparduotuve.lt/.

Būnant ant saulės, kur nėra pavėsio ir negalima nuo jos pasislėpti, reikia galvą kuo nors pridengti. Idealu jei naudojama kepurė, skrybėlė, skėtis ar panašūs apdangalai, apsaugantys nuo tiesioginių saulės spindulių. Taip padaroma kur kas mažesnė žala plaukams, todėl po vasaros nereikės liūdėti dėl nutriušusių galiukų.