Kiaušiniai nuo seno žinoma kaip puiki priemonė plaukams. Kaukės plaukams su šiuo ingredientų puoselėjo net ir mūsų senelių bei prosenelių plaukus, kai populiariųjų grožio prekių ir tiek plaukams skirtos produkcijos parduotuvių lentynose net nebuvo. Kiaušiniuose yra labai daug vitaminų ir naudingų bei labai teigiamai plaukus veikiančių medžiagų. Dėl jų poveikio plaukai gali tapti sveikesni, o reguliariai naudojant džiaugsitės neskilinėjančiais ir spindinčiais plaukais.

Geriausia, kai kaukės plaukams yra gaminamos iš šviežių vištų kiaušinių, nes juose visi geriausi vitaminai. Mineralinės medžiagos, riebalų rūgštys, vitaminai A ir B puikiai veikia drėkinant plaukus ir subalansuojant jų riebalų gamyba, o taip pat padedama ir kraujotakos stimuliavimui. Kiaušiniuose esantis vitaminas D taip pat padės ir besiskundžiantiems plaukų slinkimu, pleiskanomis ir net žvynelinės bėrimais galvoje.

Kaukės plaukams gali būti padarytos naudojant visą kiaušinį, tačiau dažnai dedamas tik trynys, nes ten yra visos naudingiausios medžiagos. Dedant į kiaušinių kitų ingredientų galima paintensyvinti jos poveikį ir pridėti daugiau vertės, todėl gamintis kaukes pačioms vienas malonumas –  tai kūrybinis darbas. Nemėgstant gaminti, efektyvių priemonių galima rasti ir https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Vienas geriausių receptų su kiaušiniu yra plaukų slinkimą stabdanti kaukė. Jai reikės kelių priedų, kurių kai kurie tikrai ras ir namuose. Visų pirma, reikia 3 kiaušinių, jei plaukai vidutinio ilgio. Jei plaukai trumpesni ar ilgesni, galima dėti atitinkamai mažiau arba daugiau kiaušinių. Baltymus galima atskirti, jie nėra būtini kaukei, o trynius sudėti indą. Tuomet reikia įlašinti 3 šaukštus migdolų aliejaus ir šiek tiek citrinos sulčių, o tada viską reikia gerai išmaišyti arba išplakti, kad gautųsi vientisa masė. Kaukę plaukams reikėtų tepti ant išplautų plaukų ir įtrinti ir į šaknis, ir per visą plaukų ilgį. Tuomet užsidėkite kepurytę ir rankšluostį, kad kaukė būtų šiltai ir palaikykite bent pusvalandį. Vėliau plaukus išskalauti vandenių arba juos išplauti. Aliejų galite naudoti ne tik migdolų, bet ir alyvuogių, sezamų ar kitą jums labai patinkantį aliejų. Kaukę patartina kartoti į savaitę du kartus ir netrukus pastebėsite rezultatus.