Verslo plėtra į užsienį - Batai - Batai internetu
525
post-template-default,single,single-post,postid-525,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Verslo plėtra į užsienį

eurpoa.eu

Šiandien verslui yra tiesiog būtina bendradarbiauti su įvairiais užsienio partneriais, tokiu būdu siekiant savo esamiems ir potencialiems klientams pasiūlyti kuo didesnį skirtingų prekių asortimentą, pranašesnius ir efektyvesnius sprendimus bei įsigyti prekes ar pasinaudoti paslaugomis pačiomis palankiausiomis kainomis. Trumpiau tariant, visuomet reikėtų ieškoti naujų galimybių ir didesnių perspektyvų, tokiu būdu plečiant savo vykdomą komercinę veiklą, galiausiai išsiplečiant tarptautiniu mastu.

Kaip bebūtų, tai yra pakankamai nelengvas procesas, kadangi kiekvienos šalies rinka yra labai skirtinga – skiriasi įstatymai, gyventojų požiūris ir įpročiai, verslo atstovų taikomi sprendimai, mokestinė tvarka ir kt. Todėl norint rasti tinkamus partnerius svečioje šalyje, visų pirma reikėtų atlikti nuodugnią ir išsamią vienų ar kitų rinkos dalyvių paiešką.

Laimei, šiandien turime galimybę naudotis internetu, todėl jei jums reikia rasti tam tikras užsienyje veikiančias įmones, tai galite padaryti labai greitai ir nesudėtingai. Pavyzdžiui, įsivaizduokime, kad jūs ieškote naujų bendradarbiavimo galimybių Vokietijoje. Tokiu atveju jums reikia rasti atitinkamas su jūsų komercine veikla susijusias vokiškas įmones. Norint tai padaryti lengviausiai, reikėtų pasinaudoti Vokietijos įmonių katalogais (http://eurpoa.eu/). Tuomet labai operatyviai atrasite didžiulį kiekį jūsų lūkesčius atitinkančių Vokietijoje veikiančių verslo subjektų. Kadangi tokiuose internetiniuose įmonių kataloguose yra pateikiama visa svarbiausia informacija apie vieną ar kitą įmonę, nėra sudėtinga atrasti kontaktinius duomenis, kuriais būtų galima susisiekti be jokių papildomų nesklandumų.

Žinoma, kai kalbame apie verslo santykius su užsienio šalių verslo atstovais, taip pat turėtume kalbėti ir apie skirtingą verslo praktiką bei požiūrį. Tai reiškia, kad norint suformuoti labai sėkmingus santykius, kurie būtų paremti abipusiu pasitikėjimu ir profesionalumu, pirmiausia reikėtų pasidomėti, ką rekomenduoja specialistai. Tokiu atveju pravartu konsultuotis su verslo konsultantais, kurie specializuojasi tarptautiniuose verslo santykiuose.

Taigi, jei nusprendėte plėstis ir ieškote naujų galimybių užsienyje, suformuokite labai aiškią savo verslo plėtros strategiją, kurią palaipsniui ir sistemingai įgyvendintumėte. Jei vadovausitės iš anksto numatytomis gairėmis, jums taps kur kas lengviau pasiekti norimą rezultatą, t.y. atrasti naujas ir daug žadančias verslo galimybes.