Tiekimo sprendimai ir projektų valdymo sistemos - Batai - Batai internetu
702
post-template-default,single,single-post,postid-702,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Tiekimo sprendimai ir projektų valdymo sistemos

Tiekimo procesas daugelyje įmonių yra gan sudėtingas procesas. Jeigu jūsų kompanija užsiima gamyba, logistika, tai projektų valdymo sistema ir tiekimo sprendimų modulis bus itin naudingas. Kas tai per modulis? IT specialistų sukurtas produktas, kuris leidžia ne tik sekti tiekimo grandinės eigą, tačiau ir kontroliuoti kiekvieną atskirą procesą. Svarbu žinoti tai, kad projektų valdymo sistemos yra naudojamos jau ne vienerius metus. Tokių sistemų pritaikymo nauda yra reali. Jeigu kreipsitės į IT bendrovę, tai galėsite gauti išsamią informaciją apie kuriamus produktus. Konkrečiai kalbant apie projektų valdymą svarbu turėti atitinkamų modulių paketą. Daugiau informacijos apie tiekimo modulį rasite šioje nuorodoje: http://www.terraproject.lt/funkcionalumas/tiekimo-sprendimai.aspx Aišku, tai tik pavyzdys, kaip gali atrodyti jūsų projektų valdymo programa. Akivaizdu, kad joje gali sutilpti itin daug skirtingų modulių, kurių pritaikymas yra itin svarbus. Jeigu galvojate apie tokios programos įsigijimą tuomet rekomenduojame perskaityti mūsų publikuotus straipsnius. Juose rasite daugiau informacijos apie projektų, bei verslo valdymo sistemas.

Kada reikia pirkti programą?

Labai dažnai užduodamas klausimas, kada gi reikia pirkti programą? Ir aplamai ar verta ją pirkti? Viskas priklauso nuo jūsų įmonės. Kiekviena įmonė yra individualus organizmas, kurio gyvavimui reikia atlikti atitinkamus procesus. Verslo valdymo ar projektų valdymo sistemos leidžia optimizuoti jūsų verslą. Ką tai reiškia praktikoje? Pirmiausia darbuotojams bus lengviau dirbti. Jiems nereikės prisiminti kokias užduotis turi atlikti, tai už juos primins pati programa. Jūs negalėsite baigti proceso, kol nebus atlikti visi reikiami veiksmai. Tokia funkcija itin maloniai sutinkama praktikoje. Darbuotojai gali atsipalaiduoti. Jie žino, kad tereikia pasikliauti programa ir kiekvienu etapu atlikti jos prašomus veiksmus. Kaip tai atrodo praktikoje?

Tarkime analizuojame paslaugų įmonę. Vadybininkas gauna naują laišką. Jam reikia atsakyti į laišką ir gavus teigiamą atsakymą dėl paslaugos pirkimo tai pažymėti programoje. Toliau pati programa primins, kad naujam klientui reikia išsiųsti sutartį. Gavus patvirtintą sutartį užsakymą reikia perduoti gamybos skyriui. Gamybos skyriui atlikus visus darbus, programa praneš vadybininkui, kad apie tai reikia informuoti klientą. Gavus iš kliento teigiamą paslaugos atlikimo įvertinimą, programa vėl primins, kad reikia išsiųsti sąskaitą apmokėjimui ir t.t. Kaip jau supratote tokioje programoje galima sekti kiekviena darbuotojo žingsnį.