Spalvoti lęšiai ir gydytojų nuomonė apie juos - Batai - Batai internetu
1083
post-template-default,single,single-post,postid-1083,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Spalvoti lęšiai ir gydytojų nuomonė apie juos

Neretai prieš pradedant naudoti kažkokią sveikatos gerinimo priemonę rekomenduojama pasitarti su gydytoju, kadangi jis gali geriausiai įvertinti, kokią įtaką ji gali daryti jūsų sveikatai. Todėl pasidalinsime, ką gydytojai mano apie spalvotus lęšius. Tai nėra regos gerinimo priemonė, todėl ją naudoti savo pacientams jie nerekomenduoja, kadangi tokių lęšių funkcija yra visiškai kitokia – ne medicininė, o stilistinė. Tačiau nėra nustatyta, kad jie galėtų daryti kažkokią neigiamą įtaką sveikatai, aišku, kaip ir naudojant bet kokius kitus lęšius, reikia laikytis pagrindinių higienos taisyklių, kad išvengtumėte įvairių infekcijų, tačiau jeigu tai darote, tuomet nerimauti nereikėtų.

Ar galima maudytis su kontaktiniais lęšiais?

Nesvarbu, ar tai yra paprasti, ar spalvoti lęšiai, su jais maudytis nerekomenduojama. Ir pagrindinė to priežastis yra ne patys lęšiai, o vanduo, kuriame gali būti įvairių bakterijų bei mikroorganizmų, kurie patekę į akis gali sukelti infekcijas. Šioje vietoje lęšiai gali prisidėti prie bakterijų užsibuvimo akyje, kadangi jos gali užlįsti už lęšio. O tuomet jos ne tik negalės pasišalinti iš akies, bet ir turės dar labai palankias sąlygas ten daugintis. O tuomet jau galite pajusti pirmuosius užkrato simptomus bei nemalonų jausmą akyse. Jeigu taip nutiko, kuo greičiau išsiimkite lęšius ir jokiu būdu nereikėtų trinti akių, kadangi tai dar labiau pakenktų. Plačiau:
https://www.lesiukas.lt/spalvoti-lesiai/

Kam skirti spalvoti lęšiai?

Dažniausiai, jie naudojami pakeisti akių spalvą. Tačiau tai galima padaryti dvejopai. Galima naudoti jūsų natūralią akių spalvą atitinkančius lęšius, kurie ją padarys ryškesnę ir pastebimesnę. Tačiau galima naudoti ir tokius lęšius, kurie gali visiškai pakeisti jūsų akių spalvą. Jų pasirinkimo paletė yra tokia plati, kad galite sukurti netgi išskirtinę ir nenatūralią akių spalvą. Pastarajam tikslui pasiekti lęšiai naudojami įvairių teminių vakarėlių ar renginių metu, kuomet žmonės nori kažkaip išsiskirti iš kitų arba nustebinti neįprasta savo išvaizda. Tad jie nėra pastoviai nešiojami ir panaudojami tik periodiškai, priešingai, negu natūralią spalvą pabrėžiantys lęšiai, kuriuos žmonės naudoja pastoviai, o kartais jie gali atlikti kartu ir regos korekcijos funkciją.