Priemonės, kurias naudojame savo buityje - Batai - Batai internetu
806
post-template-default,single,single-post,postid-806,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Priemonės, kurias naudojame savo buityje

Skalbimo priemones

Pastaruoju metu įvairiose žiniasklaidos priemonėse yra labai daug ir dažnai kalbama apie mūsų kasdienėje buityje naudojamas chemines priemones. Ir tikrai nėra sunku nuspėti dėl kokių priežasčių. Jei įvairiose reklamose yra skelbiama, kad viena ar kita valymo priemonė gali akimirksniu nuvalyti bet kokį net ir labai purviną paviršių, o būtinas tokios valymo priemonės kiekis yra visiškai minimalus, jums turėtų kilti natūralus klausimas, kiek daug kenksmingų medžiagų yra tokioje valymo priemonėje? Žinoma, galite teigti, kad valant įvairius paviršius su cheminėmis valymo priemonėmis jūs naudojate apsaugines pirštines, tačiau nereikėtų pamiršti, kad jomis jūs valote kasdien jūsų pačių naudojamus paviršius, kurie taip pat yra paveikiami chemikalų. Dėl šios priežasties labai svarbu, kad kiekvienas iš mūsų skirtų labai daug dėmesio kuo kokybiškesnių, saugesnių ir ekologiškesnių valymo priemonių pasirinkimui.

  • Valymo priemonės. Virtuvės, vonios ir gyvenamųjų erdvių paviršiai turėtų būti reguliariai ir kruopščiai valomi kiekviename būste. Norint, kad mūsų naudojamos valymo priemonės nepakenktų nei mums, nei mus supančiai aplinkai, turėtumėte pasirinkti tik labai saugius ir sertifikuotus valymui skirtus produktus.
  • Indų plovikliai. Tai dar vienos kiekvieno namuose aptinkamos priemonės. Indus plauname kasdien, o tai reiškia, kad indų ploviklį įprastai naudojame kur kas dažniau nei bet kurias kitas priemones. Be to, indų plovikliai tiesiogiai kontaktuoja su indais, kuriuos naudojame gamindami ir valgydami maistą. Tai reiškia, kad indų plovikliams turime skirti ypač didelį dėmesį, pasirūpindami, jog jie jokiu būdu nebūtų kenksmingi.
  • Skalbimo priemonės. Nors akivaizdu, kad dažniausiai šiomis dienomis drabužiai ir kiti tekstilės audiniai yra skalbiami naudojant skalbimo mašinas, vis dėlto tai tikrai nereiškia, kad mums nereikia atsižvelgti į skalbimo priemones. Mūsų naudojamos skalbimo priemonės taip pat privalo būti labai kokybiškos ir saugios. Juk šiuo atveju kalbame apie audinių, kurie tiesiogiai liečiasi su mūsų oda, skalbimą. Jei pasirinksime netinkamas skalbimo priemones, tuomet galime susidurti ir su įvairiomis alerginėmis reakcijomis. O tai tikrai nepagerintų mūsų sveikatos ir gyvenimo kokybės.