Modernios spintos – Turite daug drabužių? Kur juos laikote? - Batai - Batai internetu
357
post-template-default,single,single-post,postid-357,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Modernios spintos – Turite daug drabužių? Kur juos laikote?

Drabužiai turi turėti savo vietą. Išskirtinės spintos jūsų namams

Tiems, kas turi ne vieną kolekciją įvairių drabužių ir nuolat papildo garderobo atsargas, reikia ir didelės drabužinės. Tačiau ne kiekvienas gali skirti atskirą kambarį drabužiams, todėl reikalingos talpios spintos. Vienas geriausių sprendimų, tai susikurti individualią spintą, pagaminta būtent jums. Nestandartinių baldų gamintojai siūlo už konkurencingą kainą išspręsti šią problemą. Šios srities specialistai, dirbdami kartu su interjero dizaineriais, baldų projektuotojais kuria produktus, kurie naudojami ilgus metus. Spintos, tai ne tik drabužių laikymo vietą, tai baldas puošiantis jūsų kambarį. Pasitaiko atveju, kada kai kuriuose kambariuose yra statybos broko. Nestandartiškai kuriama spinta, gali paslėpti visus trukumus ir pakeisti kambario interjerą. Dauguma tokių spintų yra montuojamos nuo žemės iki lupų, tad uždengia visą erdvę. Pasirinkus brangias išorines medžiagas, jūsų spinta gali atrodyti net tik stilingai, tačiau ir suteikti kambariui prabangos įspūdį. Taigi, kaip jau supratote šie produktai gali būti naudojami tiek bute, tiek name. Nestandartinio išplanavimo erdvėse ir kitose patalpose.

Kodėl interjero dizaineriai bendradarbiauja su spintų gamintojais?

Vienas pagrindinis aspektas, kuris lemia šių dviejų sričių bendradarbiavimą, tai noras sukurti aukštos kokybės produktus. Kada reikia nestandartinių sprendimų, profesionalaus požiūrio, tada baldų projektuotojas ir interjero dizaineris jūsų namuose gali sukurti kitokius baldus. Baldus, kuriuos naudosite kiekvieną dieną, kurie puoš jūsų namus ir talpins daug jūsų drabužių. Medžiagų įvairovė plati, todėl galima sukurti tiek miegamajam skirtas spintas, tiek vaikų kambariui skirtas drabužių laikymo vietas. Spintos, kurios kuriamos nestandartinio tipo erdvėse, gali maskuoti jau minėtus statybos klaidas. Taigi, kodėl interjero dizaineris, privalo bendradarbiauti su baldų projektuotojais? Ši dviejų sričių sąjunga leidžia kurti kliento norus tenkinančius baldus. Juk ne visada klientai nori tiesiog spintos ir paprasto dizaino. Pasitaiko užsakovų, kurių namuose sukurtas individualus dizainas. Tokiais atvejais, klientai nenori tiesiog baldo, reikia kūrinio, kuris bendrai įsilietų tarp visų esamų interjero detalių.

Naujos kartos spintos, ieškantiems naujovių.

Kokios naujovės atkeliauja šioje srityje? Kaip atrodys baldai po penkių, dešimties metų? Kaip supratote, informacinės technologijos veržiasi į mūsų kasdieninį gyvenimą. Dar prieš keletą metų niekas negalvojo, kad turėsite laikrodžius, kurie atliks kompiuterio funkcijas, tačiau šiandien baldų pramonėje vyksta naujų technologinių sprendimų kūrimas. Tarptautinėse baldų parodose pristatomi baldai, kurie yra pilnai valdomi jūsų išmanaus telefono. Netolimoje ateityje, šis įrenginys galės valdyti visus jūsų name esančius baldus. Kokia vartotojams nauda iš šių technologijų diegimo? Pirmiausia, siekiama sukurti ergonomiškus baldus, kurie palengvintu mūsų kasdienybę. Naujos kartos spintos, bus su atpažinimo sistema, tad jums artėjant prie jos durys automatiškai atsidarys. Sistema skenuoja jūsų elgesį ir atpažįsta, kad jus tiesiog prieinate, o kada ateinate su tikslu pasiimti drabužių.