Mobilūs sprendimai ir jų pritaikymas versle - Batai - Batai internetu
699
post-template-default,single,single-post,postid-699,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Mobilūs sprendimai ir jų pritaikymas versle

Koks pats paprasčiausias mobiliųjų aplikacijų pritaikymo būdas? Pats pirminis, tai tiesiog įmonės svetainės perkėlimas į mobilią aplikaciją Šiandien išmaniaisiais telefonais naudojasi daugiau nei pusę visų interneto vartotojų. Telefono pagalba ieškoma paslaugų, prekių, perkami bilietai į kiną ar užsakomos paslaugos. Mobiliuoju telefonu galima atlikti daug skirtingų užduočių, tad mobilūs sprendimai pasidarė itin svarbūs. Ar jūsų įmonei reikalinga mobili aplikacija? Klausimas į kurį turi atsakyti įmonės vadovas. Pirmiausia, reikia išanalizuoti kiek ir kokie vartotojai naudojasi dabartine internetine svetainę. Jeigu turite mobilią svetainės versiją, tai dar geriau matote koks lankytojų srautas naudojasi jūsų svetaine. Kuo skiriasi mobili svetainės versija nuo mobilios aplikacijos. Pirmiausia mobili svetainės versija nėra atskirai kuriama. Kuriant internetinę svetainę yra naudojamas responsive prisitaikantis dizainas ir svetainė tiesiog automatiškai sumažinama pagal įrenginio ekrano dydi. Mobili aplikacija, tai atskira programėlė, kuri atidaroma tik su mobiliais įrenginiais. Specialiai sukurta jūsų svetainės sumažinta versija.

Kokios aplikacijos kuriamos dažniausiai?

Kad mobilūs sprendimai duotų naudą reikia prieš atliekant visus darbus atlikti išsamią analizę. Tik jos pagalba galėsite nustatyti kokia mobili aplikacija jums reikalinga. Taigi, pirmiausia kreipkitės į specialistus ir suformuluokite užduotį, kad būtų atlikta analizė. Jos metu specialistai išsiaiškins koks procentas interneto vartotojų naudojasi jūsų svetaine per mobiliuosius įrenginius. Kada tiksliai bus žinomi skaičiai, tada galima preliminariai paskaičiuoti koks procentas klientų bus paliestas naujos technologijos. Jeigu jūsų klientai perka produkcija jūsų svetainėje, tai mobili aplikacija padės patogiau naudotis svetaine mobiliuoju įrenginiu.

Kiek procentų vartotojų naudojasi mobiliuoju internetu?

Atlikome tyrimą ir peržiūrėjome “Google Analytics” duomenis. Vertinome daugiau nei penkis šimtus interneto svetainių. Tarp jų paslaugas teikiančios įmonės, el.parduotuvės. Skaičiai pasirodė patvirtino mūsų hipotezę, kad mobiliuoju internetu naudojasi daugiau nei pusė visų interneto naudotojų. Jeigu peržvelgsime savo internetinės svetainės duomenis, tai pamatysite, kad skaičiai bus labai panašūs. Ką tai reiškia? Jeigu jūsų internete svetainė nėra pritaikyta mobiliems įrenginiams tai jūs prarandate pusę lankytojų, kurie potencialiai gali tapti paslaugų ar prekių pirkėjais.