Medinės grindys ar laminatas? - Batai - Batai internetu
664
post-template-default,single,single-post,postid-664,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Medinės grindys ar laminatas?

Galvojate apie medinių grindų pirkimą? Nežinote kaip išsirinkti geriausias medžiagas? Šiame straipsnyje aptarsime dažniausiai užduodamus klausimus susijusius su šiuo produktu. Medinės grindys turi būti perkamos tada, kada jau žinoma koks bus namo interjeras. Dizaineriai turėtų parinkti tinkamą spalvą ir klientui pateikti jau gatavą projektą. Turint visą reikiamą informaciją galima kreiptis į medinių grindų gamintojus ir pardavėjus. Kaip ir kiekvieno produkto, tai ir medinių grindų yra įvairių variantų. Rinkoje galima rasti medines grindis, kurios puikiai atitinka klientų poreikius. Tokios medinės grindys gaminamos iš ąžuolo, uosio medienos. Kuo brangesnis medis, tuo brangiau kainuos ir pačios grindys. Renkantis tokį produktą svarbus žinoti, kad turite dideli asortimentą. Lietuvoje galima rasti daug specializuotų įmonių, kurios užsiima vien grindų gamyba ir montavimu. Perkant medines grindis svarbu, kad visus montavimo darbus atliktų šios srities profesionalai. Prastai sumontuotos grindys gali būti, kad tarnaus trumpesnį laiko tarpą. Jeigu pas jus yra įrengtos šildomos grindys, tai montuojant medines grindis reikėtų į tai atsižvelgti. Kiek gali kainuoti medinės grindys? Kaina priklauso nuo daugelio aspektų. Pats svarbiausias, tai medžiagos iš kurių yra gaminamos grindys. Norint turėti išskirtines grindis, reikėtų užsisakinėti brangios medienos produktus. Bendrai tokios grindys gali kainuoti nuo kelių tūkstančių eurų. Viskas priklausys nuo kvadratūros.

Rinkos tendencijos

Jeigu specialistų paklausite, kokios naujienos rinkoje, tai ne vienas įvardins, kad šiuo metu atsiranda vis daugiau medinių grindų pakaitalų. Kiekvienais metais rinkoje pristatomi nauji produktai, kurie imituoja medines grindis. Taip daroma todėl, kad mediena brangsta, o klientai nori įsigyti produkciją pigiau. Tokiu atveju laminatas puikiai pakeičia medines grindis. Laminatu išklotos grindys atrodo solidžiai, o ir spalvų, bei raštų įvairovė yra didelė. Galima rinktis iš didelio asortimento.

Kaip susirasti gerą pardavėją? Klausimas, kurį užduoda ne vienas naujas klientas. Perkant tokį produktą, norisi, kad būtų viskas atlikta tinkamai. Nuo gamybos iki montavimo. Pagrindinis patarimas klientams, tai neskubėti renkantis produkcijos pardavėjus. Rinkoje turime daug gamintojų, daug pardavėjų, tad neskubant galite išsirinkti geriausius variantus. Dar vienas svarbus aspektas tai, kad visus montavimo darbus turėtų atlikti viena kompanija. Norint, kad grindys būtų ilgaamžės ir ilgus metus galėtumėte džiaugtis produkcija, reikėtų išsirinkti profesionalius montuotojus. Daugelis įmonių siūlo visą paslaugų paketą, todėl ir mes rekomenduojame rinktis tokį variantą.