Malkinės ir sandėliukai - Batai - Batai internetu
629
post-template-default,single,single-post,postid-629,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Malkinės ir sandėliukai

Malkinės ir sandėliukaiiš pirmo žvilgsnio nuvertinamos patalpos, kurios gali suteikti labai didelės naudos. Jose galima sukrauti įvairius daiktus, atsargas, detales, nebereikalingus rūbus ir, be abejonės – malkas. Kaip elgtis, jeigu neturite malkinės, kaip įsirengti sandėliuką bei atsakymus į kitus svarbius klausimus sužinokite skaitydami toliau.

Nedaugelis butų turi rūsius. Net, jeigu rūsys ir yra, jis dažniausiai būna per mažas reikšmingesnei atsargų saugojimo procedūrai, todėl nemažai miesto gyventojų turi nuosavus garažus ar skiria atskiras patalpas bute – „tamsų kambariuką“, nereikalingų arba rečiau naudojamų daiktų laikymui. Namų savininkai dažnai turi papildomus klėčius, malkines ar kitus statinius bei patalpas, kuriuose gali laikyti sau reikalingas atsargas, tad jiems tokios bėdos kyla rečiau.

Ne bėda sandėliuką arba malkinę yra ir išsinuomoti. Internete bei laikraščiuose rasite ne vieną geranorišką nuomotoją, norintį pasidalinti savo erdve (ne už dyką) su jumis. Išnuomotą ar nupirktą garažą galite paskirti malkų laikymui, auto detalių saugojimui bei kitoms reikmėms. Jeigu reikia tik vietos malkoms laikyti, sutarkite su tiekėjais, jie gali pasaugoti malkas iki tam tikro laikotarpio, o prisireikus – priveš jas į vietą.

Nepamirškite, kad turėdami sandėliuką ar malkinę, turite rūpintis jų priežiūra. Malkos negali sudrėkti, nes pasidarys nebedegios, jos turi būti tvarkingai sukrautos, nes subyrės stirtos ir teks jas rinkti bei galite net patys susižeisti. Taip pat atsiranda ir gaisro pavojus nuo kurio apsisaugoti yra būtina. Tiesa, privalumai taip pat ryškūs – nuosava erdvė, kurioje galite laikyti savo reikmėms skirtus daiktus ir tai, jog nebereikės sukti galvos kaip ruoštis žiemai – privalumai, dėl kurių verta įsirengti arba nusipirkti savo sandėliuką ar malkinę.