Kaip pasirinkti mikroautobusų nuomos bendrovę - Batai - Batai internetu
785
post-template-default,single,single-post,postid-785,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Kaip pasirinkti mikroautobusų nuomos bendrovę

Mikroautobusu nuoma Lietuvoje

Svarstote, kokią mikroautobusų nuomos bendrovę jums vertėtų pasirinkti? Niekuomet nebuvote kreipęsi į transporto priemonių nuomos specialistus? Tačiau nepaisant to, kad šią akimirką galite turėti labai daug neatsakytų klausimų, pasirinkti tinkamus paslaugų teikėjus bus labai nesudėtinga, jei pasinaudosite internetu. Kiekvieni šiuolaikiniai mikroautobusus nuomojantys specialistai turi savo siūlomas paslaugas reprezentuojančius tinklalapius, kuriuose taip pat suteikia galimybę atlikti pasirinkto ir norimo išsinuomoti mikroautobuso rezervaciją. Todėl jums tereikia peržiūrėti dabartinę nuomojamų mikroautobusų pasiūlą ir pasirinkti jūsų lūkesčius atitinkantį mikroautobusą.

Keleivinį mikroautobusą galite vairuoti patys

Galbūt iki šiol manėte, kad norint vairuoti keleivinį mikroautobusą jums reikės turėti specifinės kategorijos vairuotojo pažymėjimą? Laimei, 9 vietų keleivinį mikroautobusą Lietuvoje yra leidžiama eksploatuoti turint B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Kaip žinia, ši kategorija yra populiariausia – ja leidžiama eksploatuoti lengvąsias transporto priemones. Todėl jei turite B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, galėsite vairuoti ir išsinuomotą mikroautobusą.

Mikroautobusų nuoma pasirūpina transporto priemonių draudimu

Jei naudositės mikroautobusų nuomos paslaugomis, jums nereikės patirti didelių išlaidų, kurios tenka transporto priemonės draudimui. Privalomu civilinės atsakomybės ir KASKO draudimu pasirūpina mikroautobusų nuomos bendrovė, todėl galite būti tikri, kad jūsų išsinuomota transporto priemonė bus apdrausta.

Mikroautobusų funkcionalumas

Kiekvienas mikroautobuso modelis yra skirtingas ir pasižymintis skirtingu funkcionalumu. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad įprastai tam tikrų funkcijų neturi nei viena transporto priemonė, o tai reiškia, kad tokiais atvejais reikia pasitelkti papildomus „priedus“. Tokius priedus kartu su nuomojamais mikroautobusais gali pasiūlyti šių paslaugų teikėjai. Todėl jei jums kartu reikės papildomos įrangos, tokios kaip stogo bagažinę, vaikišką kėdutė, navigacijos sistema ar kt., ją galėsite be vargo išsinuomoti.

Palanki mikroautobusų nuomos kaina

Šių paslaugų teikėjai visuomet stengiasi pasiūlyti kuo patrauklesnes ir konkurencingesnes mikroautobusų nuomos kainas. Todėl jei peržvelgsite šiuolaikinius pasiūlymus, lengvai surasite jūsų numatytą biudžetą atitinkančias mikroautobusų nuomos paslaugas. Be to, jei jūs planuojate išsinuomotu mikroautobusu naudotis ilgiau nei vieną ar kelias paras, jums bus pritaikyta papildoma nuolaida, kuri padės sutaupyti dar daugiau (tuomet vienos paros nuomos kaina taps gerokai mažesnė).

Šaltinis: https://www.mikroautobusnuoma.lt/