Ką pasakoja lietuviai Londone apie darbą - Batai - Batai internetu
774
post-template-default,single,single-post,postid-774,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Ką pasakoja lietuviai Londone apie darbą

Turbūt kiekvienas lietuvis puikiai žino, kokia šalis yra pati populiariausia iš Lietuvos emigruojančių žmonių tarpe. Taip, jūs esate visiškai teisūs. Tai yra Anglija. Kaip žinia, didžiausia lietuvių koncentracija yra Londone, o tai reiškia, kad šiame mieste darbo ir karjeros galimybių yra bene daugiausiai. Žinoma, darbas Londone, kaip ir bet kuriame kitame Anglijos mieste, reikalauja didelių pastangų ir jėgų. Jei jūs norite, ką nors pasiekti, turite daug ir sunkiai dirbti. Tačiau vėlgi, kai kalbame apie darbą Anglijoje, taip pat turėtume kalbėti ir apie kur kas didesnius atlyginimus. Nepaisant to, kad žmogus gali dirbti visiškai nekvalifikuotą darbą, jo mėnesinis atlyginimas bus gerokai didesnis nei Lietuvoje. Juolab, kad nemaža dalis kvalifikuotus darbus Lietuvoje dirbančių žmonių negauna nė pusės tiek, kiek tuo tarpu nekvalifikuotame darbe žmonės gauna dirbdami Anglijoje. Todėl tokia didelė ir akivaizdi atlyginimų nelygybė akivaizdžiai paskatina žmones galvoti apie darbą užsienyje. Be abejo, tam didžiausios įtakos turi bloga žmonių gyvenimo padėtis Lietuvoje ir prastos gyvenimo sąlygos – ypač, jei žmonės dirba keliuose darbuose ir vis tiek nepajėgia sudurti galo su galu.

Kaip bebūtų, kai kalbame apie emigraciją ir darbą Londone, pravartu kalbėti ir apie tai, ką apie visą tai pasakoja į Londoną emigravę lietuviai. Todėl apie visą tai šiomis dienomis galima labai lengvai sužinoti pasinaudojus internetu. Jau nekalbant apie tai, kad šiandien yra ne viena televizijos laida, kurioje kalbama apie emigraciją ir tai, su kokiais iššūkiais tenka susidurti mūsų tautiečiams, kurie laimės ieško užsienio šalyse. Taigi, kaip jau supratote, prieš išvykstant iš Lietuvos, labai svarbu pagalvoti apie tai, kokį darbą pasirinksite, kur gyvensite, kiek lėšų jums reikės pragyvenimui, ar galėsite lengvai susikalbėti užsienio kalba, ar pritapsite ir kt. Jūs turėtumėte būti labai gerai pasiruošę ir jokiu būdu nevažiuoti aklai. Jei jūs neturėsite aiškaus tikslo, jums bus sudėtinga priprasti prie svečios šalies ir užsienio šalies gyventojų. Tuo tarpu, jei tikslą turėsite, viskas turėtų eitis daug sklandžiau.