Geri peiliai, bet prasti galąstuvai - Batai - Batai internetu
370
post-template-default,single,single-post,postid-370,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Geri peiliai, bet prasti galąstuvai

Ką turi turėti kiekviena virtuvės šeimininkė?

Jeigu naudojate profesionalius virtuvės peilius, tada būtina turėti įrankius jiems prižiūrėti. Kokybiški galąstuvai, tai įrankiai, kuriais galima atnaujinti įvairius peilius. Kada itin daug naudojami peiliai, tada jie ilgainiui gali pasidaryti nebeaštrūs. Kokybiški galąstuvai būtini, jeigu norite, kad jūsų virtuvės peiliai ilgai išliktų aštrūs ir galėtumėte jais naudotis. Ar reikalingi galąstuvai? Kaip jau minėjome, kada dažnai pjaustote daugelis virtuvinių peilių atšimpa, todėl galąstuvai reikalingi jų priežiūrai. Kokius peilius galima galąsti? Reikia žinoti tai, jog ne kiekvieną peilį galima galąsti. Prieš pradėdami šį procesą būtinai įvertinkite, ar jūsų virtuvinius peilius galima galąsti. Taip pat, prieš pirkdami peilius teiraukitės jų pardavėjų, kaip ir kokiais galąstuvais galima atnaujinti pasirinktus peilius.

Galąstuvai ir jų kainos

Priklausomai nuo galąstuvo rūšies, jis gali kainuoti nuo 10 iki 100 Eur. Tiksli, tokio produkto kaina labai priklauso nuo galąstuvo gamintojo ir medžiagų iš kurių jis yra pagamintas. Aišku, kad itin profesionaliems peiliams, reikalingi ir atitinkami galąstuvai. Profesionalūs virtuvės šefai visada turi komplektą galąstuvų, kurie atnaujina įvairius virtuvės peilius. Priklausomai nuo virtuvės peilio formos, jo pjovimo kampo, reikėtų rinktis ir tinkamą galąstuvą. Šiuo metu galima įsigyti įvairių galąstuvų, tačiau rekomenduojame pirkti jų rinkinį. Kodėl galąstuvų rinkinys yra naudingiau? Pirmiausia, turėsite daug galąstuvų, kurie tiks įvairiems peiliams. Visada galėsite operatyviai atnaujinti peilius. Kada aktyviai gaminate maistą ir norite, kad visi peiliai būtų aštrūs, tad toks galąstuvų komplektas bus itin naudingas.

Kiek kainuoja šie įrankiai? Ar skiriasi galąstuvų kainos?

Kaip jau minėjome, galąstuvų kainos priklauso nuo daugelio faktorių. Egzistuoja pigesni galąstuvai ir brangesni galąstuvai. Tiems, kas nori kokybiškai atnaujinti virtuvės peilius, rekomenduojame naudoti tik profesionalius galąstuvus, kuriuos galima įsigyti specializuotose parduotuvėse.

Kokie galąstuvai geriausi?

Nėra pačių geriausių ar pačių blogiausių galąstuvų. Kiekvienas toks įrankis yra skirtas skirtingų peilių priežiūrai, todėl reikėtų ir atitinkamai juos rinktis. Virtuvės šefai rekomenduoja naudoti, galąstuvus, kurie parduodami kartu su virtuviniais peiliais ar yra rekomenduojami virtuvės peilių gamintojų.

Specialisto patarimai

Virėjai, virtuvės šefai kiekvieną dieną daug pjausto, todėl reikalingi aštrūs peiliai, kuriais būtų galima kokybiškai naudotis. Tiems, kas galvoja apie profesionalių virtuvės peilių pirkimą, reikėtų pasirūpinti ir kokybiškų galąstuvų rinkiniu. Visada galėsite atnaujinti ir tinkamai prižiūrėti profesionalius peilius.