FUJI ELECTRIC šilumos siurbliai - Batai - Batai internetu
363
post-template-default,single,single-post,postid-363,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
https://www.houzz.com/photos/2910885/Industrial-Home-Office-industrial-home-office-austin

FUJI ELECTRIC šilumos siurbliai

Ar šie šilumos siurbliai tinka individualiam namui?

Koks šilumos siurblys geriausias individualiam namui? Nusprendus įsirengti pažangią šilumos sistemą, bus reikalingos ir modernios technologijos. Kokybiški šilumos siurbliai gali būti montuojami individualiuose namuose, butuose ar biurų pastate. Viskas priklauso kokį šilumos siurblį ir modelį pasirinksite. Taip pat svarbus šilumos siurblio veikimo principas. Šiandien galima rinktis iš kelių populiariausių šilumos siurblių. Tai yra: šilumos siurbliai oras oras, šilumos siurbliai oras vanduo, šilumos siurbliai gruntas vanduo ir termodinaminiai šilumos siurbliai. Perkant šilumos siurblį svarbu išsirinkti tinkantį įrenginį, kuris tiktų būtent jūsų patalpoms. Daugelis gamintojų siūlo daug įvairių modelių. Skiriasi šilumos siurblių galingumas, valdymas, bei jų techninės charakteristikos. Kiek kainuoja aukštos kokybės šilumos siurbliai? Į klausimą kiek gali kainuoti šie įrenginiai atsakysime, kad toks įrenginys, priklausomai nuo gamintojo, modelio kainuos nuo 600 Eur iki 8000 Eur. Didelis kainos skirtumas, nes skirtingo veikimo šilumos siurbliai. Šilumos siurbliai oras oras yra pigiausi, tačiau termodinaminiai šilumos siurbliai kainuoja daugiausiai. Kokį gamintoją rekomenduoja specialistai? Kiekvienos įmonės atstovai dirba su skirtingais gamintojais, todėl dažnai gali neobjektyviai pateikti geriausia šilumos siurblio pasiūlymą. Juk perkant svarbu įvertinti, šilumos siurblių parametrus, kurie tiktų būtent individualiai jūsų namui.

Šilumos siurbliai ir jų montavimas

Nuo ko pradėti darbus? Visus darbus rekomenduojame pradėti nuo būsto ar patalpų apžiūros. Reikia įvertinti, kokį bendrą plotą turės šildyti šilumos siurbliai. Kaip apšiltintos pastato išorinės sienos, kokie langai. Visi šie parametrai specialistams, leis tiksliau parinkti tinkamiausią šilumos siurblį. Kada jau žinote, kokio galingumo šilumos siurblys reikalingas, galima ieškoti įmonės, kuri pasiūlys geriausia kainos ir kokybės pasiūlymą. Svarbu, ne tik pačio įrenginio gamintojas, modelis, tačiau nepamirškite įvertinti ir specialistų montavimo patirties. Ar suteikiamas garantinis aptarnavimas?
Kaip išsirinkti montavimo specialistus? Kaip jau minėjome, renkantis kompaniją, kuri atliks visus montavimo darbus, reikia nepamiršti, kad labai svarbu, kiek praktinės patirties turi montuotojai. Kuo brangesnį ir sudėtingesnį šilumos siurblį perkate, tuo sunkiau bus atlikti jo montavimo darbus. Dar vienas svarbus aspektas, tai jog tiek pardavimą, tiek montavimą ir garantinį aptarnavimą atliktų viena įmonė. Kodėl tai svarbu? Norint, kad įrenginys būtų tinkamai sumontuotas ir jam būtų suteiktas ilgalaikė priežiūrą, geriausia, kada visus darbus atlieka viena kompanija. Ar galima šilumos siurblį sumontuoti pačiam? Kai, kurie klientai klausia, ar tokius darbus atlikti nėra sudėtinga? Tiems, kas ne pirmą kartą atlieka įvairių įrenginių montavimo darbus, gali būti nesudėtinga atlikti ir šilumos siurblio montavimą. Tačiau, specialistai rekomenduoja geriau šiuos darbus patikėti tiems, kas tai atlieka kiekvieną dieną. Verta paminėti ir tai, jog kai kurios kompanijos visus montavimo darbus atlieka nemokamai.

Specialistų patarimai renkantis šilumos siurblį

Kaip išsirinkti šilumos siurblio tipą? Šilumos siurblio pasirinkimas priklauso nuo daugelio faktorių, todėl geriau, kad šį procesą atlieką ekspertai. Užsisakykite namų apžiūrą ir specialistai išrinks geriausiai tinkantį įrenginį. Kaip išsirinkti modelį? Perkant šilumos siurblį yra svarbus gamintojas, modelis, tačiau svarbiausia techniniai parametrai, jo aptarnavimo kaštai, todėl orientuokitės į minėtus kriterijus. Koks biudžetas reikalingas perkant šilumos siurblį? Kokybišką įrenginį galima įsigyti nuo 500 Eur, tačiau pagrindas, ar šilumos siurblio galingumas bus pakankamas jūsų patalpų šildymui.