Biofinity produktus pirkti internetu ar parduotuvėje? - Batai - Batai internetu
1036
post-template-default,single,single-post,postid-1036,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Biofinity produktus pirkti internetu ar parduotuvėje?

Kaip ir renkantis bet kokį produktą, taip ir perkant kontaktinius lęšius, iškyla klausimas: pirkti internetu ar parduotuvėje? Vienas iš pagrindinių pirkimo internetu pliusų yra sutaupytas laikas, kadangi nereikia niekur išeiti iš namų, kad būtų galima apsipirkti. Tačiau gali pasirodyti, jog taip apsiperkant neįmanoma gerai apžiūrėti produkto arba gauti profesionalių patarimų. Bet praktiškai kiekviena internetinė parduotuvė turi visų prekių nuotraukas, be to, kiekviena prekė būna išsamiai aprašyta, todėl išsirinkimas neturėtų sukelti problemų. Juk ir įprastoje parduotuvėje perkant kontaktinius lęšius neturėtumėte galimybės jų išpakuoti ir pabandyti. Taip pat internetu arba telefonu galima nesunkiai susisiekti su konsultantais ir išgirsti profesionalius jų patarimus.

Rinktis kontaktinius lęšius ar akinius?

Šis apsisprendimo klausimas iškyla daugumai žmonių, kurie turi regos problemų. Ir vienintelio teisingo atsakymo čia nėra, tai labai daug priklauso nuo kiekvieno individualių įpročių, pomėgių bei veiklų. Jeigu jūs sportuojate ar mėgstate aktyvų laisvalaikį, tuomet derėtų pasirinkti kontaktinius lęšius, kadangi akiniai gali lengvai nukristi ir sudužti. Arba gali nutikti dar blogiau – sudužę akiniai gali sužaloti ir akis. Tačiau, jeigu jūsų laisvalaikis nėra toks aktyvus, tuomet drąsiai galite rinktis ir akinius (https://www.lesiukas.lt/menesiniai-lesiai/biofinity-17/). Taip pat akiniai gali būti ir savotiška stiliaus dalis, kurios gali nesinorėti atsisakyti. Tačiau akiniai turi vieną problemą, šaltais orais įėjus į vidų jie dažniausiai aprasoja, o tuomet kažką matyti praktiškai neįmanoma, bet šios problemos galima išvengti, pavyzdžiui, naudojant Biofinity lęšius. Tad pasirinkimas kiekvieno asmeninis sprendimas, bet prieš renkantis reikėtų atsižvelgti ir į šiuos faktus.

Biofinity kontaktinių lęšių rinkos tendencijos

Nors dar visai neseniai apie lęšius niekas net nebūtų pagalvojęs, tačiau dabar jie labai stipriai konkuruoja su akiniais. Tiek dėl turimų nešiojimo privalumų, tiek dėl savo nepastebimumo lęšiai tampa populiarus pasirinkimas. Tokius tendencijas pastebi ir vienos didžiausių kontaktinių lęšių gamintojų. Tačiau kol kas jie abejoja tikimybe, kad akinių bus visiškai atsisakyta, bent jau artimiausiu metu, nors lęšių technologijos sparčiai tobulėja, stengiamasi, kad jie būtų kuo patogesni, kuo geresni ir dar tiksliau atliktų savo funkciją. Bet galutinį sprendimą priima žmonės. Be to, pastebima, kad nemaža dalis jų naudoja ir akinius, ir kontaktinius lęšius, priklausomai nuo veiklų.